Volné místo ve firmě YALTA GASTRO s.r.o.

Kuchař

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp), dohoda o provedení práce (dpp)
Lokalita Praha  Václavské náměstí 818/45, Nové Město, Praha, 110 00   Zobrazit na mapě
Firma YALTA GASTRO s.r.o.
Kategorie Gastronomie a pohostinství
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 37.000 – 45.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

YALTA GASTRO s.r.o.

BISTRO BURGERS BEER
je každodenní místo na Václavském náměstí se skvělým jídlem, výjimečně milými lidmi a novým, ještě příjemnějším, rozmanitým interiérem, ve kterém si každý najde svoje místo. Pro naše hosty připravujeme velké a dobré burgery, křídla, sendviče, žebra...

Na zahnání žízně čepujeme piva z malých pivovarů, ale máme i skvělé koktejly. Dbáme na friendly přístup k našim hostům. Naše hosty nevychováváme, ale dosyta hostíme.

Jsme moderní bistro v centru Prahy, pro naše hosty připravujeme velké a dobré burgery, křídla, sendviče, steaky...Máme rozmanitý interiér, ve kterém si každý najde svoje místo.

Na zahnání žízně čepujeme piva z malých pivovarů, ale máme i skvělé koktejly.

Dbáme na friendly přístup k našim hostům.

Náplň práce:

Příprava a výdej jídel.

Co od Vás očekáváme:

  • Máme pro tebe připraven náborový příspěvek ve výši 30 000 Kč.
  • Mezi sebou přívítáme kolegy, co se nebojí nových výzev a hlavně už v kuchyni pracovali.
  • Zaučíme si tě. Máme na to super tým.
  • Stačí  nám poslat životopis a přijít  na pohovor.
  • Tak nám zavolej nebo napiš, těšíme se na tebe.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Máme Multisportku, takže si můžeš sportovat a relaxovat, jak se ti zlíbí.
  • Bavíme  se rádi, proto jednou za čas máme teambuildingové akce.
  • Rozvíjení se meze nekladou a my zase rádi trénujeme a věnujeme se našim přírůstkům.
  • Jíst a pít se musí, v práci to jde na náš účet, ve volnu na tebe čeká u nás 50% sleva.
  • O náš tým s láskou pečujeme a staráme se, abychom  se  tu cítili jako doma, nejen naši hosté…

Benefity

  • Zaměstnanecké akcie Zaměstnanecké akcie
  • Zálohy ze mzdy Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Závodní stravování Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

AJ akce bistro Bor IT místo nábor náplň práce pohovor práce příspěvek růst sport stará STK teambuilding životopis doma interiér náborový náplň pivovar PR příprava přístup tým v práci